פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

מערכת ניהול המשרות של SCE: מענה איכותי לבוגרים ולמעסיקים

במהלך השנים הפעילות של המרכז לפיתוח קריירה התרחבה, ומספר המשרות לגיוס סטודנטים/בוגרים לתפקידים בתחום ההנדסה הלך וגדל משמעותית.

במטרה לתת מענה חדשני, איכותי ומקצועי – הן למעסיקים והן לסטודנטים/בוגרים - רכשה המכללה מערכת לניהול משרות שפותחה ותוכננה במיוחד למרכזי הקריירה במוסדות האקדמיים.

למערכת מנגנונים ייחודיים לניהול כל התהליך לפרסום משרות ואירועים במרכז לפיתוח קריירה: חיפוש מועמדים; חיפוש משרות עבור המועמדים; אחוזי התאמה; סוכן חכם למועמד ולמעסיק; הגשת מועמדות למשרה; תיק מועמד המכיל פרטי קורות חיים; תיאום פגישות; התראות באימייל; יצירת קובץ קורות חיים בפורמט WORD; ושיתוף משרות עם מוסדות אקדמיים אחרים.

מחד, המערכת מייעלת ומשדרגת את תהליך ההתאמה, המיון והגיוס; ומצד שני היא מעניקה כלי ניהולי מקצועי, ידידותי ודיסקרטי לבוגרים, לסטודנטים ולעסקים המגייסים.

המועמד נדרש למלא פרופיל מלא ומפורט במערכת לניהול משרות, המאפשרת לו להביא לידי ביטוי את מלוא הצדדים והגוונים של אישיותו ולהציג עצמו למעסיק הפוטנציאלי באופן מקיף ומעמיק - כך גדלים סיכוייו למצוא את המקום בו יוכל למצות בצורה מקסימלית את יכולותיו.

ייחודה של המערכת לניהול משרות, שהיא מאפשרת לכל מעסיק וחברה שמעלים משרה בכל מוסד אקדמי, לשתף את המשרה בלחיצת כפתור במוסדות נוספים שמשתמשים במערכת. מנגנון זה מגדיל באופן משמעותי את כמות המשרות בכל מוסד וחושף את הסטודנטים והבוגרים להזדמנויות תעסוקה רבות יותר.

הסטודנטים והבוגרים יכולים לנהל המערכת גם בטלפון הנייד, וניתן באמצעותו לנהל את הפרופיל, לקבל משרות ולשלוח קורות חיים. זה זמין ונגיש.

המערכת לניהול משרות פותחה ע"י בית התוכנה AcadeME, ולתהליך היו שותפים מומחים מובילים בתחומי הפסיכולוגיה, משאבי אנוש והתוכנה. 

 

לחזרה לבלוג של SCE