פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

המחלקה להנדסת תעשייה וניהול בקמפוס באר שבע מציעה לימודי תואר שני (.M.Sc) בהנדסת תעשייה וניהול, המקנים ידע נרחב ועדכני וכלים מתקדמים למתן פתרון לבעיות הנדסיות.

הנדסת תעשייה וניהול היא תחום רחב המאגד נושאי הנדסה, כלכלה, מידע, ארגון וניהול. הסטודנטים במחלקה לומדים ליישם עקרונות ושיטות מדעיות-הנדסיות של תכנון, תיכון, הפעלה ופתרון בעיות במערכות משולבות המורכבות מציוד, חומרים ואנשים.

בתקופה של מהפכה טכנולוגית ואלקטרונית מתפרצת, מתחדד הצורך במהנדס תעשייה וניהול, שייצור את התבניות ויתכנן את התהליך המתאים לכל אתגר וחידוש. 

המחלקה להנדסת תעשייה וניהול בקמפוס באר שבע מציעה גם לימודי תואר ראשון (.B.Sc) במסלולי התמחות מערכות מידע, ניהול פרויקטים הנדסיים ומערכות תעשייה.

התואר המוענק

תואר שני .M.Sc

איפה לומדים

משך הלימודים

שנתיים

תחילת הלימודים

חורף
אביב

מלגות

תנאי קבלה

  • ממוצע ציונים לתואר ראשון 80 לפחות

תוכניות לימוד

סיור מחלקתי

על התואר - לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר שני

למבקשים להגביר את האטרקטיביות שלהם בשוק העבודה, פיתחה המכללה מסלול לימודים לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול (M.Sc.). התואר השני מכשיר מהנדסים לתפקידי ניהול בכירים, כשהוא מקנה להם ידע נרחב ועדכני וכלים מתקדמים למתן פתרון לבעיות הנדסיות.

תכנית לימודי הנדסת תעשייה וניהול כוללת מגוון של שיטות הנדסיות חדשניות, טכנולוגיות מתקדמות, שיטות ניהול, ועוד כלים ומיומנויות שיסייעו בקידום הבוגרים ויגדילו את הסיכויים שלהם להגיע לתפקידי מפתח בעולם העסקים, בתעשייה, בגופים ציבוריים, במחקר או באקדמיה.

התואר השני יקנה לבוגרים ראייה מערכתית כוללת לצורך ייזום, יישום והטמעת פתרונות משופרים למערכות מורכבות, על מנת לענות על הצורך ההולך וגדל של ארגונים לשפר את תהליכי התכנון ולקבל החלטות לוגיסטיות ואסטרטגיות. תכנית הלימודים תסייע לבוגרי תואר בהנדסת תעשייה וניהול להטמיע את הידע ההנדסי בהובלת פרויקטים מורכבים במקום העבודה, בתהליכים טכנולוגיים וניהוליים ועוד. המחלקה מאפשרת לסטודנטים מצטיינים הנמצאים לקראת סיום הלימודים לתואר ראשון ללמוד במקביל קורסים מהתואר השני. 

 

למאמרים נוספים בנושא לימודי תואר שני: