עדכוני המכללה - "חרבות ברזל"

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,

אנו צפויים לפתוח את שנת הלימודים בעוד כארבעה שבועות, כאשר אנו מקוים שנחזור במהרה לשגרת לימודים מלאה, ושהשקט והביטחון ישובו אלינו במהרה, שכל חיילינו וכל החטופים יחזרו במהרה בריאים ושלמים לביתם.

הנהלת המכללה ובשיתוף אגודת הסטודנטים מגישה לכם מסמך זה, המרכז את לוח הזמנים המתוכנן לשנת תשפ"ד (כולל מועדי חופשות ופגרות) ואת ההטבות לחיילי המילואים ובני/בנות זוג, אנשי הקבע ויתר כוחות ההצלה ולתושבי עוטף עזה המפונים מבתיהם.

 

לוח זמנים מעודכן לשנת הלימודים תשפ"ד

לאור הזדהות מוחלטת וברורה עם כוחות המילואים החליטה המכללה על דחיית פתיחת שנת הלימודים תשפ"ד ליום ראשון, 21 בינואר 2024, הן למחלקות האקדמיות והן למסלולי המכינות.

להלן המועדים המרכזיים הצפויים בשנת הלימודים:

פתיחת סמסטר ראשון: 21.1.24. סיום סמסטר ראשון: 12.4.24

פתיחת סמסטר שני: 2.6.24. סיום סמסטר שני: 26.8.24

למועדי גביית שכר לימוד בהוראת קבע, שנת תשפ"ד - לחצו כאן

הטבות לחיילי המילואים ובני/בנות זוג, אנשי קבע וכוחות ההצלה, תושבי עוטף עזה ולכלל הסטודנטים

המכללה מברכת, מחבקת ומחזקת את ידיהם של כל הסטודנטיות והסטודנטים העוסקים בפעילות של הגנה על המולדת והצלת חייהם של אזרחי המדינה.

המכללה מכירה ומוקירה בפעילות חשובה זו ומתווה החזרה ללימודים מציג את הזכויות שמעניקה המכללה לסטודנטיות וסטודנטים ששירתו במילואים ובני/בנות זוג, אנשי קבע ובכוחות ההצלה הנוספים, הסטודנטים המתגוררים ביישובי עוטף עזה ולכלל הסטודנטים במכללה.

 

סיוע והשלמת חומר לימודי לחיילי המילואים

המכללה מחויבת לסייע לכל אחד ואחת ממשרתי המילואים, וכולנו נרתמים על מנת לסייע לכם להשלמת החומרים הלימודיים במהלך הסמסטר.

מתווה להשלמת החומרים הלימודיים לחיילי המילואים יפורסם לפני תחילת הסמסטר.

למתווה החזרה ללימודים והנחיות באשר להטבות לכלל האוכלוסיות

 

בחינות סמסטר קיץ תשפ"ג

החל מתאריך 11.12.23 נחזור לקיים את בחינות סמסטר קיץ תשפ"ג שנדחו בגלל המלחמה. לוח בחינות מפורט יפורסם במכלול בימים הקרובים.

סטודנטיות וסטודנטים ששירתו במילואים, אנשי קבע וכוחות ההצלה יקבלו מענה מיוחד (יש להגיש בקשת סטודנט מקוונת לפחות שבוע לפני מועד הבחינה).

לאור הזמן הרב שעבר מסיום הסמסטר, הנהלת המכללה תבקש מחברי הסגל בקורסי הקיץ לקיים שיעורי חזרה ותגבור לפני מועדי הבחינות.

 

פניות בנושא ביטויי הסתה או תמיכה בפעילות טרור

בימים קשים אלו של מלחמה עלינו לבטא הזדהות ולהתאחד כולנו נוכח הזוועות והכאב הגדול. הנהלת המכללה מוקיעה כל ביטוי של טרור ומעלה על נס את ערכי האנושיות הבאים לידי ביטוי בסיוע לנפגעים ומשפחותיהם. לא נגלה כל סובלנות לאמירות הסתה או לפעולות המצדיקות או תומכות בטרור ונפעל בנחישות כנגד כל ביטוי הסתה או תמיכה בפעילות טרור מכל סוג, ברשתות החברתיות, בשיח ובכלל.

פניות בנושא חברות וחברי סגל המכללה מתבקשים להעביר לאגף משאבי אנוש; וסטודנטיות וסטודנטים לדיקנאט הסטודנטים. כל הפניות ייבדקו ויטופלו בהתאם לחוק ולתקנון המכללה.

 

SCE למען העורף

מאז תחילת הלחימה סטודנטיות וסטודנטים רבים וחברי סגל גויסו כאמור בצו 8, והם משרתים בכל הגזרות. אנו מתפללים לשובם בשלום.

אגודות הסטודנטים בשני הקמפוסים משתלבות במיזמים רבים לטובת האוכלוסייה והחוסן הלאומי, דוגמת הסברה, סיוע למטה משפחות החטופים ופעילויות התנדבותיות מגוונות.

מרכז תמיכה בדיקנאט הסטודנטים מקיים מפגשים מקוונים, בהנחיית אנשי מקצוע ומטפלים, לעיבוד החוויות והתגובות שנצברו מפרוץ המלחמה ולמתן כלים לוויסות הלחץ והחרדה.