פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

מסלול טכנולוגיות עילית הוקם עבור סטודנטים המעוניינים להרחיב את התמחותם מעבר לתחומי ההתמחות "הסטנדרטיים" של מהנדס החשמל. במסגרת התמחות זו ילמדו הסטודנטים קורסים הנדרשים למשרות שונות בעולם ההייטק.

בקורסי המסלול ניתן דגש לתחום התקשורת ולתחומי ה-RF - Radio Frequency - על מנת לתת מענה להתפתחות הרבה הקיימת בתחומים אלו, ובעיקר עקב הצורך במהנדסים בעלי ידע מתקדם אשר יאפשרו את התפתחות תחומים אלו גם בעתיד. אחת המטרות העיקריות של קורסים אלו היא להעניק יתרון לבוגרים בתהליך קליטתם במקומות העבודה השונים.

לרשות הסטודנטים הבוחרים במסלול טכנולוגיות עילית נפתח מגוון רחב של קורסי התמחות, בהם: טכניקת קליטה ושידור, תקשורת ספרתית, תקשורת לוויינים, תקשורת אופטית, תקשורת ניידת, רשתות תקשורת, עיבוד אותות ספרתי, עיבוד תמונה, RF פאסיבי/אקטיבי, התפשטות ופיזור גלים, ועוד. חלק מקורסי המסלול נלמדים במתכונת Project Oriented, כאשר ניתן דגש על פיתוח יכולת של הבוגר לרכישת ידע בצורה עצמאית, ומהצד השני - ולא פחות חשוב - לאפשר לסטודנטים להתנסות בעבודת צוות, על מנת לשפר את כישורי הסטודנט בהתאם לצרכים הקיימים כיום במקומות העבודה השונים.

המסלול מכשיר את הסטודנט עד לקראת קליטתו בשוק. לשם כך קיים קשר הדוק עם התעשייה ותוכניות הלימודים מוכוונות לכך. הסטודנטים יכולים להיקלט, ואכן נקלטים, בכל הרבדים של שוק מהנדסי החשמל בארץ: חברות היי-טק, תעשייה אווירית, משרד הביטחון, קמ"ג. המסלול מכשיר לכל התפקידים בתעשייה: כמהנדסי פיתוח, מהנדסי תכנון וכמהנדסי ייצור ותחזוקה.

 

להאזנה לקדימונים מפי חברי הסגל האקדמי אודות ההתמחויות ולתוכניות הלימוד: