פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

ברכת הנשיא לתחילת שנה"ל תשפ"א

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,

שנת הלימודים תש"פ הסתיימה עם לא מעט אתגרים שליוו אותנו עם מגפת הקורונה העולמית. כל אחת ואחד מאתנו נדרש להתאים עצמו למציאות החדשה. במאמץ רב עם השקעת משאבים גדולה, הצלחנו לעבור להוראה מקוונת, להכשיר כיתות היברדיות, ליצור אפליקציה ייעודית ללימודים היברידיים שיאפשרו הוראה משולבת, ועוד.

לצד האתגרים שהביאה עמה הקורונה, לשמחתי ראינו גם את רוח התנדבות והעזרה הדדית של אזרחים רבים, ובהם הסטודנטיות והסטודנטים שלנו, שיצרו מסיכות מגן באמצעות מדפסת תלת-ממד וחילקו לצוותים הרפואיים, חלוקת אריזות מזון למשפחות נזקקות, ועוד. אני גאה בסטודנטים ובסטודנטיות שלנו ומודה להם.

שנת תשפ"א החלה עם גידול של 25% במספרי הסטודנטיות והסטודנטים החדשים, ואנו ממשיכים במרץ לעבוד על הקמת קמפוס חדש בעיר אשדוד ועל הקמת הפקולטה לאדריכלות ומקצועות העיצוב בבאר שבע. אין לי ספק כי שנה זו תהיה שנה מיוחדת ומלאה באתגרים חדשים, ונדע עוד ימים טובים מאלה. חשוב לי שתדעו שהסגל האקדמי והמנהלי עבדו קשה להתאים את ההוראה להוראה מקוונת, והם עדיין ממשיכים במאמץ להתאים את עצמם למציאות המשתנה ועומדים לרשותכם לסיוע בכל נושא.  

אני מאחל לכל הסטודנטיות והסטודנטים החדשים והוותיקים שתהיה שנה טובה ומוצלחת, שנה של בריאות איתנה ושנה בה נמשיך להנדס לעולם טוב יותר.

 

שלכם,
פרופ' יהודה חדד
נשיא