פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

כנס Israel EMC IEEE היוקרתי הגיע לאשדוד

כ-150 אנשי תעשייה מהארץ והעולם הגיעו לקמפוס אשדוד להשתתף בכנס IEEE EMC Israel הבינלאומי. הכנס עסק בנושא תאימות אלקטרו-מגנטית, ונטלו בו חלק סטודנטים, אנשי אקדמיה ואנשי תעשייה מהארץ ומהעולם, שדנו יחד על נושאים שונים בתחום, כגון תקשורת, אנטנות, אנרגיה ישירה ומערכות אלקטו-מגנטיות.

את הכנס אירחה המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד. הכנס עסק השנה בנושא תאימות אלקטרו-מגנטית (EMC) בסיסית ויישומית ותקשורת רדיו. מומחים מהתחום, בהם משוויץ, ארה"ב, ספרד ואיטליה, ומחברות כמו אלביט, רפאל, אלתא, ואנשי חיל האוויר, הגיעו לכנס והשתתפו בארבעה פאנלים בתחומים שונים.

התאימות האלקטרומגנטית הינה ענף רב תחומי בהנדסת חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. מערכות חשמליות שונות המתקיימות יחד באזור פיזי קטן, כמו לדוגמה משרד, מטוס, כלי שיט ועוד, תלויות בתאימות אלקטרומגנטית של כל המערכות הפועלות בזירה. לכן הנדסה נכונה של המערכות השונות והתאימות ביניהן תורמות להגדלת האמינות של המערכות, להורדת מחירם ולהגברת הביטחון של המשתמשים בהם.

"הכנס  שלנו מיועד למומחים, מהנדסים, מדענים ולכל מי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחומי התאימות האלקטרונית הבסיסית והיישומית ותקשורת רדיו", סיפרה ד"ר אירית יובילר, ראשת המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה בקמפוס אשדוד של המכללה. "ארגון IEEE הינו הארגון הבין-לאומי של מהנדסי חשמל ומקצועות האלקטרוניקה, והוא כולל יותר מ-400,000 חברים בעולם ומפרסם מדי שנה את מיטב המאמרים המקצועיים והמדעיים בתחומי התמחותו. הוא גם תומך בקיום מספר כנסים מקצועיים במקומות שונים בעולם. המומחים המרצים בכנס תרמו מהידע המצטבר שלהם כדי להעשיר אותנו במידע מקצועי-תיאורטי ומעשי".