פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור
חשבתם שהנדסה זה רק מתמטיקה ומספרים? רונית שקרצ'י, מרצה במחלקה להנדסת תעשייה וניהול, מוכיחה שיש גם סטייל ועיצוב. בפאב ביאליק 26 היא הרצתה בפני סטודנטים ואורחים נוספים על עיצוב הבית, כחלק מפרויקט "מהנדסים על הבר" שבשיתוף חברת כיל

עשרות סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל ואורחים הגיעו להרצאה מיוחדת בפאב ביאליק 26. ההרצאה, יוזמה של אגודת הסטודנטים, הייתה של רונית שקרצ'י, מרצה במכללה בתחומי ניהול משאבי אנוש, כתיבה מדעית ומערכות מידע. שקרצ'י, העוסקת בשנים האחרונות גם בתחום עיצוב הפנים, הרצתה לסטודנטים על עיצוב הבית, כללים בסיסיים מתחום ההום-סטיילינג, ואיך להפוך את חלל הבית ליפה, מעוצב והרמוני, בתקציב דל.

ההרצאה התקיימה כחלק מפרויקט "מהנדסים על הבר", בשיתוף עם חברת כיל. במסגרת הפרויקט מרצים מהמכללה ועובדי כיל מקיימים הרצאות מול סטודנטים והקהל הרחב בשעות הערב בפאב ביאליק 26 שבשכונה ב' בבאר שבע. נושאי ההרצאות סובבים את תחום ההנדסה אך מביאים זוויות חדשות לפי תחום ההתמחות של המרצים.

"זו פעם ראשונה שקיימתי הרצאה בתחום ההנדסה בפאב", סיפרה רונית שקרצ'י. "בחרתי להעביר הרצאה בנושא 'הום-סטיילינג', משום שעלתה דרישה של הסטודנטים להרצאה בתחומים אלו. עולם ההנדסה הוא עולם רחב וחלק גדול ממנו הוא נושא העיצוב, הנראות והנוחות למשתמש. נושאים אלה באים לידי ביטוי גם בתכנון החלל הפנימי של הבית שלנו. הגיעו סטודנטים הלומדים מגוון תחומים, ומכל המוסדות האקדמיים בבאר שבע ותושבי באר שבע סקרנים. נהניתי מאוד לשבת עם הסטודנטים באווירה שונה, ואני בטוחה שהם לקחו חלק מהטיפים איתם הביתה".