פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

מהנדסי העתיד כבר כאן: ברכות לבוגרים שקיבלו את תעודות התואר

נרגשים וגאים התאספו מאות בוגרי SCE המכללה האקדמית להנדסה בטקסי הענקת תארים שקיימה המכללה בשני הקמפוסים, באר שבע ואשדוד. הבוגרים מכל המחלקות פגשו לאחר שנה שיצאו אל שוק העבודה את חבריהם לכיתות הלימוד והתעדכנו כל אחד היכן הוא עובד היום. גם צוות המכללה הנרגש שמח לראות את בוגריו כל אחד בתפקידו בתעשייה

מאות בוגרי המכללה השתתפו בטקסי קבלת תעודות התואר שהתקיימו בקמפוסי המכללה באר שבע ואשדוד. המכללה המכשירה מדי שנה כ-15% מכלל המהנדסים במדינת ישראל, מציינת כי מדי שנה מס' הסטודנטים במכללה הולך וגדל, דבר המלמד על ההתפתחות האדירה לה שותפה המכללה בהכשרת דור המהנדסים במדינה, אשר מוביל לתנופת פיתוח אדירה בכל התחומים, בכלכלה, בתעשייה ובביטחון. הבוגרים שהשתתפו בכל טקס, פגשו את חבריהם לספסל הלימודים, הצטלמו והשלימו פערים. הפקולטה להנדסה העניקה תארים לבוגרי מחלקות: הנדסת בניין, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, הנדסה כימית והנדסה ירוקה.

רקטור המכללה, פרופ' יהודה חדד, בירך את הבוגרים: "בוגרות ובוגרים יקרים. היום אתם יוצאים לדרך חיים עם מטען של דרך וערכים ושיעשו אתכם למהנדסים מצוינים שיתרמו כל אחד בדרכו לפיתוחה של החברה, חברה בריאה חזקה אנושית וטכנולוגית יותר. לאורך הדרך מצפים לכם אתגרים מורכבים אבל אני בטוח כי תתמודדו איתם בהצטיינות, אל תסתפקו בחלומות קטנים, לכו על הגדולים, כי אתם וכל אחד ואחת מכם יכולים. מכללת SCE היא הגשמת חלום עליו חלמנו מתוך אמונה כי השכלה גבוהה צריכה להיות השכלה מאפשרת, מאפשרת לכל אחד ואחת לבחור את דרכו הייחודית למצוינות".

נשיא המכללה, פרופ' סמיון לויצקי, הוסיף: "בוגרים ובוגרות יקרים, הגעתם למעמד המיוחד הזה לאחר שנים של למידה מאומצת ושל עבודה מתמדת ואתם ראויים לחגוג אותו בגדול. כולכם עמדתם באתגרים לא פשוטים ואני בטוח שאתם גאים בהישג העצום של סיום הלימודים וקבלת התואר".

בטקס שהתקיים בבאר שבע כיבד בנוכחותו ראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ', שעודד את הבוגרים לחלום ולהוביל את החברה: "בוגרים ובוגרות יקרים, עליכם הוטלה המשימה החשובה ביותר - ליצור את העתיד. בכל תחומי החיים. לשפר את העולם שלנו ולהביא מזור לחברה שלנו, למצוא פתרונות לתחלואה, להביא לכך שאנשים יחיו חיים בריאים וטובים יותר".

עוד נכחו בטקס המרגש מנכ"לית המכללה, גב' זהר וולפרט כהן, ראש מנהל אקדמי במכללה, ד"ר אבשלום דנוך, חברי הוועד המנהל, ראשי מחלקות, מכובדים נוספים ובני משפחות הבוגרים שהגיעו להתרגש ולהשתתף בחגיגה.