פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

ברכות ל-810 הבוגרות והבוגרים החדשים

810 בוגרי ובוגרות מכללת SCE קיבלו את התארים הראשונים והשניים שלהם בטקסי הענקת תארים שהתקיימו השנה בקמפוס באר שבע ובקמפוס אשדוד במחלקות ההנדסה השונות.  

בין הדוברים המרכזיים השנה בטקסים שהתקיימו בבאר שבע ובאשדוד השתתפו ראש עיריית באר שבע וראש עיריית אשדוד, שר החינוך מר נפתלי בנט, ומר אבי שמחון, היועץ הכלכלי לראש הממשלה ויו"ר המועצה הלאומית לכלכלה.

"מיום הקמתה, לפני עשרים שנה, הכשירה SCE המכללה האקדמית להנדסה מהנדסים בכל תחומי המקצוע", סיפר פרופ' יהודה חדד. "במהלך השנים עבר העולם תהפוכות רבות ובעיקרן האינטרנט וה'בום' הטכנולוגי. מסיבה זו הדור הבא של המהנדסים יצטרכו לשלב בין יזמות טכנולוגית לבין ערכים חברתיים. אנו במכללה מחנכים את הסטודנטים שלנו לעולם הטכנולוגי והחברתי, מתוך הערך המרכזי של המכללה - להוציא מהנדסים לעולם טוב יותר. בוגרות ובוגרים יקרים, אני משוכנע שתהיה לכם תרומה ייחודית לחברה. אני בטוח שתוכלו להתמודד עם כל הקשיים והמכשולים בעולם המקצועי משום שהכנו אתכם לכך מהרגע הראשון".   

במעמד טקס הענקת התארים שהתקיים בבאר שבע ניתנה תעודת הערכה לפרופ' מור פרץ, בוגר SCE הראשון שזכה לקבל תואר פרופסור מאוניברסיטת בן גוריון. פרץ הקים ומנהל את המרכז לאלקטרוניקת הספק ומעגלים מוכללים באוניברסיטה. פרופ' פרץ ציין בראיון שנערך עמו באחרונה, כי "הקמת המכללה היא חזון שהתגשם. לא בטוח שהייתי מצליח להגיע למקום שלי היום בלי ההזדמנות שסיפקה לי SCE. גם חבריי ללימודים מהמכללה עובדים כיום בחברות מובילות ביותר במשק, וחלקם אף הקימו חברות סטארט-אפ בעצמם. בוגרים של SCE שמגיעים אליי היום לתואר שני באוניברסיטה הם ההוכחה לצדקת דרכה של המכללה".