פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

טל פרידמן ריגש בערב בוגרות ובוגרים

בהרצאה שנשא בערב הבוגרים שהתקיים בקמפוס באר שבע, חשף השחקן את סיפורו האישי כאב לילדה מאומצת המתמודדת עם אוטיזם ופיגור

מאות בוגרות ובוגרי SCE נפגשו באחרונה לערב בוגרים מיוחד שערכה המכללה. במסגרת הערב נערך במקום מפגש נטוורקינג בין הבוגרים, מתוך אמונה וכוונה כי חיזוק קשרים בין הבוגרים השונים במכללה מכל השנים יאפשר קידום שיתופי פעולה ויקל על השתלבות הבוגרים הטריים בתעשייה או קידום תפקידם המקצועי.

בחלקו החווייתי של הערב נהנו הבוגרים מההרצאה מעוררת ההשראה של טל פרידמן "מה למדתי מהבת שלי". במהלך ההרצאה חשף טל את סיפורו האישי במסע האבהות לביתו המתמודדת עם אוטיזם ופיגור. הבוגרים לא נשארו אדישים למסע הסוחף ומרגש של טל פרידמן ששבר את כל מה שחשבו עליו קודם.

בין הבוגרים פגשנו את טל דרוקר, בוגרת תואר ראשון בהנדסה כימית שעובדת היום בחברת מכתשים בתפקיד מחקר ופיתוח שסיפרה: "לפני שהגעתי לכאן הערב מאוד התרגשתי לפגוש את החברים מהתואר שלא ראיתי הרבה זמן, את המרצים והצוות שליווה אותי במהלך התואר. ערבים כאלה מוסיפים הרבה לקשרים הבין אישיים בין החברים לתואר וכלל הבוגרים, האפשרות ליצור קשר עם בוגרי המכללה ממחלקות שונות יכול מאוד לסייע בחיים המקצועיים וזה נהדר." על ההרצאה הוסיפה טל "ההרצאה וכלל ארגון הערב היה מעולה ושמחתי לקחת בו חלק. אני מודה למכללה על כך שהיא הקימה את הארגון ושומרת על קשר עם הבוגרים גם אחרי סיום התואר".

הערב נערך על ידי ארגון הבוגרים והבוגרות, שהקימה המכללה בשנים האחרונות, אליהם הוזמנו הבוגרים על מנת להיפגש, לשתף ובעיקר להתרגש. המכללה רואה חשיבות רבה בחיזוק הקשרים שלה עם בוגריה באמצעות ארגון הבוגרים והבוגרות. החשיבות בקיום מפגשים אלו רבה ביותר להתפתחותה של המכללה, והם מהווים ציון דרך משמעותי בצמיחתה.