פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

מעצבים עתיד: החלה בניית הסגל ותכנית הלימודים של בית הספר לעיצוב ב־SCE

בחודש מרץ התקבלה במכללה בשורה נהדרת עבורה, ולאזור הדרום בכלל: המל"ג, הגוף האמון בין היתר על הרחבת המוסדות להשכלה גבוהה ולאישור התארים שהם מעניקים, אישר ל־SCE להתחיל בהקמת בית ספר לעיצוב.

הפקולטה החדשה, שתכלול לימודי עיצוב פנים, תקשורת חזותית ועיצוב המוצר, ולראשונה באזור הדרום גם לימודי אדריכלות, מתוכננת לקום במתחם מחנה ורד שבעיר העתיקה. במכללה כבר שוקדים על בניית הסגל ותכנית הלימודים המפורטת, שתוגש לעיון המל"ג.

נשיא המכללה, פרופ' יהודה חדד, כינה את החדשות "מהלך פורץ דרך למכללה ולנגב כולו", והתחייב כי "המכללה תמשיך להיות פורצת דרך וחדשנית". פרופ' חדד ביקש להודות לכל העוסקים במלאכה, "ובמיוחד לשותפים שלנו מעיריית באר־שבע ולעומד בראשה, ידידנו היקר רוביק דנילוביץ'".

גם בעיריית באר־שבע הגדירו את החלטת המל"ג "היסטורית וחשובה לעיר באר־שבע ולאזור הדרום כולו". בעירייה ציינו, כי "הקמת בית הספר לעיצוב תענה על הצורך ועל הביקוש בקרב מאות ואלפי צעירות וצעירים מאזור הדרום, שנאלצו עד כה לנסוע למרכז הארץ וצפונה ממנו".

ראש העיר דנילוביץ' הכתיר את הודעת המל"ג כ"בשורה ענקית" והודה לפרופ' חדד "על שהרים את הכפפה ונענה לאתגר שהציבה עיריית באר־שבע". דנילוביץ' הביע את הערכתו גם לשר החינוך נפתלי בנט, שפעל אישית להשגת האישור.