פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור
חודשיים גדושים פעילות של המרכז לפיתוח קריירה במכללה הגיעו לשיאם בסדרת פאנלים של בוגרים-סטודנטים מהמחלקות השונות להנדסה וביריד תעסוקה מקוון ענק

כחלק מפעילות המכללה לרווחת הסטודנטים והבוגרים שלה, פועל זה 17 שנים מרכז לפיתוח קריירה, המסייע להשתלבותם המוצלחת בשוק העבודה בכל שלבי הלימודים והקריירה שלהם.

בשנות הלימודים תש"פ ותשפ"א הושם דגש על הכוונה וסיוע לסטודנטים והבוגרים בצלו של משבר הקורונה. שירותי הייעוץ האישי הוגברו באופן משמעותי לאורך כל שנת הלימודים וחופשת הקיץ. הייעוציים התקיימו במתכונות מפגשים ב-ZOOM.

בחודשים אפריל-מאי 2021 התקיימו מספר רב של הרצאות וסדנאות ב-ZOOM בנושאים של כתיבת קו"ח, חיפוש עבודה בעתות משבר, שיפור פרופיל מקדם בפלטפורמה LinkedIn, כתיבת קורות חיים באנגלית והכנה לראיונות עבודה. בנוסף, השנה התקיים לראשונה בכל מחלקה להנדסה פאנל של בוגרים-סטודנטים. בכל פאנל השתתפו כ-4 בוגרים מתחומים ותפקידים שונים, אשר סיפרו על עבודתם, על אפשרויות התעסוקה השונות והושם דגש על טיפים שיסייעו לסטודנטים להשתלב בעבודה.

גולת הכותרת של חודשי אקדמיה-תעסוקה היא יריד התעסוקה השנתי שהתקיים באחרונה בהשתתפות 55 חברות כגון: סולל בונה, טבע, תעשייה אווירית, הקריה למחקר גרעיני, DELL EMC, אסם, סודהסטרים, טמבור, קמביום, אלקטרה, כיל, אפלייד מטריאלס, אלביט, נטפים, חיל האוויר, מקורות, וישיי, רכבת ישראל, פריגו, קבוצת ברן, לודן הנדסה, קמהדע , BTG ועוד. במסגרת היריד המקוון התקיימו כ-40 מפגשים וירטואליים, בהם הסטודנטים יכלו לפגוש ולשוחח עם המעסיקים ולהכיר את פעילות החברות והמשרות הפנויות. למערכת היריד המקוון נכנסו כ-1,800 סטודנטים ובוגרים, ולמפגשים הווירטואליים היו כ-1,200 כניסות. המעסיקים הביעו שביעות רצון רבה מהיריד ומרמת הסטודנטים והבוגרים. 

לקביעת פגישת יעוץ במרכז לפיתוח קריירה: קמפוס ב"ש zoharza@sce.ac.il | קמפוס אשדוד noasa2@sce.ac.il

למאגר הצעות עבודה במערכת המשרות