פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

הונחה אבן הפינה לקמפוס הקבע באשדוד

בתחילת חודש יוני התקיים טקס הנחת אבן פינה לקמפוס קבע של המכללה באשדוד. עשרות נציגי העיר אשדוד ו-SCE המכללה האקדמית להנדסה הגיעו לטקס במקום בו עתיד לקום קמפוס ההנדסה הקבוע. הקמפוס החדש יקום על שטח של 46 דונמים, מתוך 150 הדונמים המיועדים לקריה האקדמית של אשדוד שתקום בהמשך. בטקס נאמו נשיא המכללה האקדמית להנדסה אשדוד, פרופ' יהודה חדד, וראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי.

"באנו היום להניח את אבן הפינה ואיתה את היסודות של ההשכלה הגבוהה באשדוד", אמר פרופ' יהודה חדד בנאומו."מי שעוסק באקדמיה ובחינוך מבין את המשמעות של יסודות ההשכלה. גם אנו, כשהגענו לאשדוד לפני 18 שנים, הבנו את חשיבות יסודות ההשכלה הגבוהה. במשך 18 שנים קיווינו ורצינו ובסוף הכל התגשם. כיום, עוד לפני שהוקם קמפוס ראוי להנדסה בעיר, הצלחנו להגיע להישגים מדהימים, בהם מעל 4,000 מהנדסים בוגרי המכללה שעובדים בכל רחבי הארץ, 2,500 סטודנטים פעילים, וכ-150 עובדים בקמפוס. מה שאנו עושים הוא לא לעצמנו אלא למען החברה - למען עולם טוב יותר. אני עומד כאן היום ומבטיח לכם, כי בעוד שלוש שנים יקום המבנה הראשון של המכללה האקדמית להנדסה SCE אשדוד".

ראש העיר ד"ר לסרי בירך את הנוכחים והודה לפרופ' חדד על הדרך המשותפת: "אנו היום עושים היסטוריה. כמו בכל חזון גדול, חוברים כאן יחד ארגונים, מוסדות ואנשים כדי להגשימו. פרופ' חדד, אתה ידיד ושותף לדרך ליצירת השכלה גבוהה באשדוד. אני והעיר אשדוד מוקירים לך תודה. אני מאחל שנעמוד פה בעוד שלוש שנים ונחנוך את קמפוס ההנדסה החדש בעיר".