פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור
"ללא מילים": סטודנטים לתקשורת חזותית עיצבו כרזות לתערוכה ייחודית בעקבות אירועי 7 באוקטובר * בואו להתרשם ולהתרגש

סטודנטים וסטודנטיות מהמחלקה לתקשורת חזותית עיצבו כרזות בעקבות אירועי 7 באוקטובר בתערוכה הפתוחה לקהל הרחב ומוצגת בקמפוס תחת השם "ללא מילים".

בין הכרזות בתערוכה אפשר לראות מגן דוד פצוע וחבוש, בלון כתום עם הספרה אחת עף באוויר לציון יום הולדתו של התינוק החטוף כפיר ביבס אותו הוא ציין בשבי, כרזה המציגה שעון חול העשוי דם הולך ואוזל ועוד.

אחת מהכרזות בתערוכה מציגה את מפת ארץ ישראל המעוצבת על ידי מילות התקווה שכתובות בכתב יד של ילדים. "היה לי חשוב להציג את המצב דרך העיניים של הילדים, גם הילדים שחיים פה במדינה וגם הילדים החטופים", הסבירה מעצבת הכרזה רותם בושושה, סטודנטית שנה ב' במחלקה לתקשורת חזותית ב-SCE, "הכרזה מעבירה מסר אופטימי, של המשכיות ותקווה עבור כל הילדים ועבור כולנו כעם. כולנו חווינו כאב באותה שבת, כל אחד מכיר מישהו שהיה שם וזו הייתה חוויה קשה אבל חשוב לי להעביר את המסר שאנחנו ננצח, זו הארץ שלנו ותמיד יש לנו תקווה".

"כשבועיים לפני החזרה ללימודים פרסמנו לסטודנטים.יות במחלקה קול קורא המבקש תגובה חזותית לאירועי 7 באוקטובר", סיפרה נינו ביניאשוילי, ראשת המחלקה לתקשורת חזותית ב-SCE, "כסגל אקדמי במחלקה לתקשורת חזותית יש לנו אמונה שפעולה ויצירה זו דרך חיים, נמשיך לעודד את הסטודנטים שלנו ליצירה שנותנת ביטוי גם לאירועים שאנו עוברים יחד כעם וכקהילה".

התערוכה פתוחה לקהל הרחב לאורך הסמסטר, עד 6.4.24, בין השעות 8:00-20:00 בקומה השנייה בבניין לגסי.