פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

חגיגת פתיחת שנת הלימודים האקדמית תשפ"ג

תקופת החגים מאחורינו, וכמדי שנה גם הפעם בפתיחת שנת הלימודים האקדמית התקיים בשני הקמפוסים של המכללה - בבאר שבע ובאשדוד - הפנינג שמח במיוחד כדי לקבל את פני הסטודנטים. 

באירוע החגיגי שהתקיים במדשאה המרכזית של קמפוס באר שבע עמד יריד דוכנים צבעוני שכלל קיר צילום מגנטים, אוכל ושתייה, ודוכן מידע של אגודת הסטודנטים שגם הפיקה את האירוע. בהמשך היום עלתה לבמה המרכזית אגם בוחבוט, תושבת העיר שהרימה את האווירה במכללה עם מלא סטייל וכל הלהיטים שלה שהקפיצו את כל הסטודנטים.

כ-4,000 סטודנטיות וסטודנטים עתידים לפקוד את כיתות הלימוד בקמפוס באר שבע, ומהם עבור 1,300 תהא זו שנת הלימודים הראשונה בדרך אל התואר הנכסף.

על מדשאת המכללה פגשנו את צוריאל אלקסלסי, בן 25 מבאר שבע שזוהי שנתו השנייה בלימודי הנדסת מכונות: "האווירה טובה, הרגשה טובה והרבה מוטיבציה. יש לי רצון להתפתח וללמוד עוד השנה. אחרי שנה א׳ תחושת המוכנות שלי לקראת הקורסים המאתגרים השנה גבוהה משמעותית. אני מאמין שיש מערך תמיכה במכללה ויעזרו במה שצריך". 

באירוע החגיגי שהתקיים במדשאה המרכזית של הקמפוס פגשנו את אור אלמקייס, יושב ראש האגודה, שאמר: "חגיגת פתיחת שנת הלימודים היא ההזדמנות שלנו לקבל את פני הסטודנטים החדשים והוותיקים, להכיר להם את פעילות האגודה וכמובן ליצור את החיבורים באמצעותם נלווה את הסטודנטים לאורך השנה ונעזור להם בשלל תחומים ביניהם כמובן אירועים שיכניסו אווירה סטודנטיאלית שמחה בין הקורסים ופעילויות חברתיות וקהילתיות". במהרה עלה על העמדה שהוקמה במתחם DJ Luda Gross שהרים את הסטודנטים באוויר ברייב טכנו, מושלם לסיום האירוע.

כ-2,600 סטודנטיות וסטודנטים עתידים לפקוד את כיתות הלימוד בקמפוס אשדוד, מהם 950 סטודנטים להם זו השנה הראשונה. במכללה מציינים כי גם השנה נמשכה המגמה של עלייה במספר הסטודנטיות, שכבר מהשנה שעברה מחזיקות בשיעור של 30% מכלל הסטודנטים, מה שצפוי להגדיל את מספר הנשים במקצועות ההנדסה והסייבר. חידוש נוסף במכללה הינו פתיחת השערים בפני תלמידי תיכונים מאשדוד והסביבה בתכנית לה"ב (לומדים הנדסה בתיכון). התוכנית תכלול 52 תלמידי תיכון מצטיינים, שעתידים לקחת חלק בקורסים אקדמיים במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה .

פרופ' יהודה חדד, רקטור SCE, אמר: "אנחנו שמחים ונרגשים לשוב ולראות את הסטודנטים ברחבי המכללה, ולצעוד יחד עם המוחות המבריקים שפה לעבר עולם טוב יותר. אנחנו בטוחים כי גם השנה הדלתות שהמכללה פותחת בפני רבים ומאפשרת להם להשתלב בעולמות ההנדסה תוכיח את כוחה ותייצר בוגרים שיובילו את המשק הישראלי והתעשייה בשנים הבאות".