יום ה׳
23.05.2019

כנס IEEE EMC ISRAEL

כנס IEEE EMC ISRAEL, שיתקיים בקמפוס אשדוד ביום ה', 23 במאי 2019, מיועד למומחים, מהנדסים, מדענים ולכל מי שמעוניין להרחיב את ידיעותיו בתחומי התאימות האלקטרונית הבסיסית והיישומית ותקשורת רדיו.

המומחים המרצים בכנס יכללו גם מרצי מפתח מובילים בתחומם ויתרמו מהידע המצטבר שלהם כדי להעשיר את המשתתפים במידע מקצועי - תיאורטי ומעשי.

השותפים להכנת הכנס הינם תא התאימות של ארגון IEEE ישראל, חוג התאימות של התאגדות מהנדסי החשמל והאלקטרוניקה בישראל ו-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון.

ארגון IEEE הינו הארגון הבינלאומי של מהנדסי חשמל ומקצועות האלקטרוניקה, הכולל יותר מ-400,000 חברים בעולם ומפרסם מדי שנה את מיטב המאמרים המקצועיים והמדעיים בתחומי התמחותו ותומך בקיום מספר כנסים מקצועיים במקומות שונים בעולם. בגלל חשיבות ה-EMC  ותקשורת הרדיו ושאר תחומי הטכנולוגיה והמדע, קיימים בארגון IEEE קבוצות עבודה המכנסות מומחים בתת-דיסציפלינות שונות, בהן גם תאימות אלקטרומגנטית, כדי לסייע בהפקת תקנים.

התוכנית המלאה של הכנס תפורסם כחודש לפני תחילתו, ואנו מקווים כי הרמה של הכנס תעלה על הכנסים הקודמים וכי המשתתפים יפיקו תועלת רבה מההרצאות ומהפגישות עם עמיתיהם.