יום ג׳
24.04.2018

מכללת SCE, המחלקה להנדסת תוכנה, מתכבדת להזמינך להאקתון בסימן ערך המידע בעולם ה-IoT. האקתון "Keeping the City Up2Data - ממידע לחדשנות בסביבה האורבאנית" מתקיים בשיתוף מרכז החדשנות הדיגיטלית CDI ועיריית באר שבע, המובילה את הפרויקט כחלק מפרויקט עיר דיגיטלית, ונתמך ע"י מטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי.

ההאקתון יעסוק בתחום של smartData בעולם דיגיטלי, שבו המידע חיוני למשתמשים השונים בפרט לתושבי העיר. המידע הפתוח והנגיש הינו משאב יקר, אך חשיבות קריטית נתונה לערך המופק ממנו באמצעות פיתוח תוכנה רלוונטי המנגיש את המידע למשתמשים השונים, בעלי הצרכים השונים ומאפשר הפקת ערך מוסף ממניפולציות או יישום טכנולוגיות אחרות כולל IoT המאפשרות יכולות חדשות ליצירת ערך למשתמשים.

הדגש בהאקטון הוא מציאת פתרון הנדסי-טכנולוגי בראייה חברתית, אקולוגית וחינוכית לפיתוח מוצר תוכנה איכותי, תוך שילוב מגוון כלים וטכנולוגיות שימקסמו הערך של התוצר הסופי. המשתמשים נדרשים ליכולות תכנותיות, עיצוביות וחשיבה "מחוץ לקופסה", כדי לתת פתרון יצירתי חדשני שיענה על קריטריוני פיתוח איכותי של מוצר תוכנה. התוצרים יוצגו לאחר 24 שעות של עבודה רציפה בפני ועדת שיפוט שתורכב מנציגות תעשייה-אקדמיה שתכריז על הזוכים בתחרות.

אנו מזמינים אתכם, סטודנטיות וסטודנטים, מכל המחלקות, ומהמוסדות השונים; כמו כן מתחרים מהתעשייה מוזמנים להשתתף באירוע - האירוע פתוח לכולם, מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה!