"ארבע שנות הלימודים במכללה היו מאתגרות, מעניינות ומהתקופות הכי טובות בחיי. רמת הלימודים היתה גבוהה מאוד. חלק מהמרצים שלנו לימדו גם בבן גוריון ולקראת מבחנים הפנו אותנו בין היתר למאגר המבחנים של האוניברסיטה.

"בפן החברתי, המכללה ארגנה במהלך השנה כל מיני ימי סטודנט והפעלות. אחד הדברים החשובים היה יריד התעסוקה - יום מרוכז שבמסגרתו מגיעים ל-SCE נציגים מכל מיני חברות ואפשר לפגוש אותם ולמסור קורות חיים. בזכות זה הרבה סטודנטים הצליחו להשתלב בתעשייה כבר במהלך הלימודים שלהם.

"המכללה העניקה לי ארגז כלים גדול ומקצועי, שבזכותו הצלחתי בקלות למצוא עבודה מיד עם סיום הלימודים - עבדתי שנתיים בחברת Amdocs. בשנה הראשונה בתור Software developer ובשנה השנייה כ-Business analysis. המכללה עיצבה אותי, את דרך החשיבה שלי, והעניקה לי את התואר שפותח לי דלתות וזה בכלל לא מובן מאליו.

"חשוב לציין שהמכללה נותנת הזדמנות להתקבל ללימודים לאנשים שלא עומדים בתנאי הקבלה, דרך המכינות המצוינות שהיא מציעה. חלק מהאנשים אולי חושבים שזוהי נקודת תורפה במכללה שהיא מקבלת 'כל אחד', אבל ההפך הוא הנכון - זאת החוזקה שלה. המכללה מעבירה אנשים שלא עומדים בתנאי הקבלה דרך מכינה מאתגרת במיוחד, ומי שלא עומד בלחץ וברמה, לא מתקבל ללימודים.

"לסיום, הלימודים הם אמנם קשים ומאתגרים, אבל אם אתה מספיק רוצים, עושים את זה בסופו של דבר,  וזה כל כך שווה!".

 

לחזרה לעמוד בוגרים ומשפיעים