ברוכים הבאים אל פרויקטי הגמר בהנדסה חכמה 23

ימים ג'-ד', 27-28.6.23

אחד האירועים המרכזיים בכינוס הוא חשיפת פרויקטי הגמר של הסטודנטים והסטודנטיות, המהווה חלק מהדרישות לקבלת תואר ראשון בהנדסה .B.Sc ומשקף את היכולות והידע שנצבר במהלך לימודיהם.

במסגרת האירוע יציגו הסטודנטים את תוצרי העשייה השנתית שלהם באמצעות מצגות, פוסטרים ואבי טיפוס. האירוע יתקיים בבניין ז'בוטינסקי בימים שלישי ורביעי, 27-28.6.23, בחלוקה למספר מושבים. החשיפה מהווה שלב סופי של שנה בה התנסו הסטודנטים והסטודנטיות באתגרים הנדסיים, בשאלות מחקר ובפתרון בעיות מהעולם האמיתי.

פרויקטי הגמר ההנדסיים כוללים מחקרים בסיסיים ויישומיים בתחומים מגוונים - לרבות פרויקטי פיתוח/תכנון של אפליקציות חדשות, מערכות ופיתוחים חדשניים שמטרתן לתת מענה למגוון אתגרים וצרכים ועוד. זאת בהתאם לתחום ההנדסה אותו למדו. חלק מהפרויקטים מתבצע בשיתוף פעולה עם התעשייה.

אירוע נפרד יוקדש ל"פרויקט גמר בזווית חברתית", שבו יציגו סטודנטים אשר התקבלו לתוכנית היוקרתית של דיקנאט הסטודנטים, את פרויקט הגמר שלהם, הממחיש את התרומה החברתית בעשייתו.

בזמן הצגת הפוסטרים הסטודנטיות.ים ייבחנו ע"י צוות שיפוט, הכולל חוקרים וחוקרות מהאקדמיה בארץ ובעולם ומומחים מהתעשיות המובילות בארץ.

ברוכים הבאים אל פרויקטי הגמר בהנדסה חכמה 23