יום ג׳
26.04.2022

סדנאות מרכז התמיכה בדיקנאט

אנו שמחים להזמינכם להעשיר את דרכי הלמידה ולמקסם את ההצלחה בלימודים ובבחינות על ידי השתתפות בסדנאות.

הסדנאות יתקיימו באמצעות אפליקציית zoom. ההשתתפות ללא תשלום, אך מספר המקומות מוגבל.

יש להירשם מראש בטופס בתחתית העמוד, והלינק לסדנה יישלח לנרשמים.

 

מיומנויות למידה בתחום הריאלי | יום ב', 28.3.22 | 20:00-18:30

רוצים ללמוד איך ללמוד? רוצים לגלות כיצד ניתן לייעל את שיטות הלמידה שלכם? מוזמנים לסדנה מקוונת בנושא אסטרטגיות למידה וכלים ייחודיים לסטודנטים הלומדים תארים וקורסים ריאליים. מה בסדנה? שלבי הלמידה הריאלית, "מספרית מדוברת" - מתמטיקה כשפה, שיטות לפתרון בעיות מופשטות, זמנים ותכנון מראש.

מיינדפולנס | יום ג', 5.4.22 | 18:30-17:00

"מה עושים עם כל הלחץ הזה?!", "איך מתמודדים עם המתח והעומס?" מוזמנים לסדנה מקוונת שבה נלמד על מיינדפולנס ונתרגל כלים להחזרת האיזון והשליטה. הסדנה כוללת מפגש חשיפה ומפגשי תרגול. במפגש חשיפה: מהו מיינדפולנס, למידת טכניקות שונות למודעות והתמודדות עם לחצים, השפעת הטכניקות ותרגולם על מערכות הגוף השונות. במפגשי תרגול: אימון ותרגול הטכניקות, תוך התמקדות בתחושות הגוף, החושים, הנשימה והמחשבות.
*בתום מפגש החשיפה יישלח שאלון למשתתפים לבירור מספר המעוניינים במפגשי התרגול (אשר יתקיימו בימי שני בין השעות 17:00-18:15). פתיחת מפגשי התרגול מותנית במינימום נרשמים. אין חובת השתתפות בכל מפגשי התרגול, וניתן להירשם למפגש תרגול אחד או יותר, ללא תלות בשני.

מפגשי תרגול מיינדפולנס | ימי ג', 3.5.22,  10.5.22, 17.5.22,  24.5.22 | 17:45-17:00 

לאור הביקוש הרב, בהמשך לסדנת מיינדפולנס, הוחלט לפתוח ארבעה מפגשי תרגול. תרגול מיינדפולנס הוכח מחקרית כמשפיע קוגניטיבית ורגשית, ונמצא כמוביל להפחתת מתח, מחשבות שליליות, שיפור מצב הרוח, השלווה והריכוז. זהו תהליך אימון מוחי של הבאת תשומת לב מכוונת ובלתי שיפוטית לחוויות המתרחשות בכאן ובעכשיו. מטרת המפגשים היא לתת לכם ארגז כלים עם טכניקות שונות למודעות והתמודדות עם לחץ וקשיים בחיי היום יום, באופן שיביא לשינוי מחשבתי.
* ניתן להשתתף רק בחלק מהמפגשים, ואין תלות בין מפגש אחד לשני ** כל מפגש מותנה במינימום נרשמים

"מדברים אנגלית" | יום ג', 26.4.22 | 20:00-18:30

מעוניינים לרכוש כלים פרקטיים להצגה בשפה האנגלית? בואו לעשות את זה פשוט! מוזמנים לסדנה מקוונת, מעשית ומקצועית שתסייע בחיזוק היכולת להצגה עצמית באנגלית. מה בסדנה? כיצד להעביר מסר בהיר וברור באנגלית, הצגת רעיון/מאמר באופן ענייני וממוקד, הצגה עצמית בשפה רהוטה ובטוחה, מתן כלים וטיפים לבניית מצגת.
*המשתתפים יתבקשו לקחת חלק פעיל במהלך הסדנה

"יממה לקראת בחינה" | יום ג', 10.5.22 | 20:00-18:30

קרה לכם שלא הספקתם לפתור את כל הבחינה בזמן למרות שידעתם את החומר? הגעתם לבחינה ברגע האחרון והתקשיתם להתרכז? הגשתם את הבחינה ברגע האחרון מבלי שהספקתם לבדוק את עצמכם?אתם מוזמנים לסדנה ייחודית מקוונת בנושא הכנה לקראת בחינה, שתעסוק ברכישת כלים מעשיים להכנה אפקטיבית לקראת בחינה והתנהלות נכונה ויעילה במהלכה. מה בסדנה? הכנה לפני בחינה מערב קודם ועד לתחילתה, ניהול נכון של הזמן לקראת הבחינה ובמהלכה, סוגי בחינות ושיטות מותאמות לפתרונן, כיצד לסיים בחינה ולהגישה בהצלחה.