פתחפתח
לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה
x סגור

לסטודנטים הלומדים במסלול מערכות תקשורת ואבטחת מידע (סייבר) ניתנת האופציה להתחיל את פרויקט הגמר בתחומי המסלול כבר בשנה ג'.
פרויקט הגמר יוגש רק בתום שנה ד'.
את הפרויקטים הייחודיים למסלול ניתן לבצע במסגרת המחלקה או במסגרת של שיתוף פעולה עם גורמים חיצוניים.
מאגר מצומצם ובסיסי של רשימת פרויקטים אופציונליים יפורסם בדף זה. פרויקטים נוספים יפורסמו מדי שנה בהתאם לשיתוף הפעולה עם גורמים חיצוניים באותה שנה.

 

רשימת הפרויקטים הפתוחים כעת לשיבוץ סטודנטים:

1.     רחפני עקיבה: הקמת מערכת למעקב אחרי בע"ח באמצעות רחפן. בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית קמפוס רחובות.

2.     רשת חברתית של חתולים: פרויקט יישומי להקמת אתר web ואפליקציה לעידוד מעקב אחרי חתולי רחוב. בשיתוף פעולה עם האוניברסיטה העברית קמפוס רחובות.

3.     משחק ההישתלבות: סגרגציה והיטמעות ברשתות חברתיות: תופעת ההומופיליה (העדפת הדומה) נפוצה בחברה האנושית. בפרויקט המחקרי נבחן את השלכות הומופיליה על רשתות חברתיות שונות תוך שימוש בכלים מתורת המשחקים.

4.     איך בנויה רשת חברתית? כיצד מתפתחת הרשת החברתית שלנו? מה קובע מי יהיו החברים שלי ברשת? בפרויקט נחקור מודלים שונים להיווצרות הרשת החברתית ונבחן את ההתאמה שלהם לנתונים אמיתיים מרשתות חברתיות שונות.

5.     ניווט רחפנים והקמת להק רחפנים: פרויקט יישומי בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת אריאל. מתאים רק לסטודנטים בעלי מוטיבציה גבוהה ללמידה ונכונות לנסוע למעבדות באריאל.

6.     איסוף וניתוח נתוני חיישנים בתחום הבריאות: פרויקט יישומי בשיתוף ביה"ח אסותא. קליטת נתונים מחיישנים (sensors) המנטרים את המצב הבריאותי של הפציינט ומתריאים לצוות המטפל על חריגות.

7.     ייצוג תמציתי של נתוני עתק: שימוש בכלים אלגבריים לייצוג תמציתי של נתונים רבים (big data). הפרוייקט כולל מימוש אלגוריתם והרצה על big data.

8.     פרויקט בתחום הסייבר: בשיתוף פעולה עם חברת impreva.

9.     פרויקט פתוח:יש לכם רעיון לפרוייקט חדש בתחום מערכות תקשורת או סייבר? מוזמנים לפנות לסגל מסלול מערכות תקשורת ואבטחת מידע.