הנדסת תעשייה וניהולהנדסת תעשייה וניהול
x סגור
פתחפתח
מתעניין/ת בלימודים?לקבלת מידע נוסף
*יש להזין שדות חובה

הנדסת תעשייה וניהול

המחלקה להנדסת תעשייה וניהול בקמפוס אשדוד מציעה לימודי תואר ראשון (.B.Sc) במסלולי התמחות מערכות מידע וניהול פרויקטים הנדסיים, ותואר שני (.M.Sc) בהנדסת תעשייה וניהול.

מהנדסי תעשייה וניהול עוסקים בפתרון של בעיות ארגוניות קיימות, ובמתן מענה לצרכים התפעוליים והניהוליים המשתנים של הארגון בכל תחום הקשור לפעילותו. אנו מכשירים את המהנדסים לתעשייה וניהול לראות את התמונה הארגונית בצורה לא רק רחבה, אלא גם אינטגרטיבית, לצפות את ההשלכות של בעיה קיימת או החלטה שמתקבלת על כלל האספקטים של הארגון, ולחתור לפתרונות שהם גם יעילים וגם מועילים.

הסטודנטים במחלקה להנדסת תעשייה וניהול לומדים ליישם עקרונות ושיטות מדעיות-הנדסיות של תכנון, תיכון, הפעלה ופתרון בעיות במערכות משולבות המורכבות מסביבות, ציוד, חומרים ואנשים.

על התואר

המכללה פיתחה מסלול לתואר שני בהנדסת תעשייה וניהול  (.M.Sc). תואר זה מיועד לבוגרי תואר ראשון, המבקשים להגביר את האטרקטיביות שלהם בשוק העבודה ולהרחיב את הידע המקצועי שלהם בתחום. התואר השני מכשיר מהנדסים לתפקידי ניהול בכירים, כשהוא מקנה להם ידע נרחב ועדכני וכלים מתקדמים למתן פתרון לבעיות הנדסיות.

תכנית לימודי הנדסת תעשייה וניהול כוללת מגוון של שיטות הנדסיות חדשניות, טכנולוגיות מתקדמות, שיטות ניהול, ועוד כלים ומיומנויות שיסייעו בקידום הבוגרים ויגדילו את הסיכויים שלהם להגיע לתפקידי מפתח בעולם העסקים, בתעשייה, בגופים ציבוריים, במחקר או באקדמיה.

התואר השני יקנה לבוגרים ראייה מערכתית כוללת לצורך ייזום, יישום והטמעת פתרונות משופרים למערכות מורכבות, על מנת לענות על הצורך ההולך וגדל של ארגונים לשפר את תהליכי התכנון ולקבל החלטות לוגיסטיות ואסטרטגיות. תכנית הלימודים תסייע לבוגרי תואר בהנדסת תעשייה וניהול להטמיע את הידע ההנדסי בהובלת פרויקטים מורכבים במקום העבודה, בתהליכים טכנולוגיים וניהוליים ועוד. המחלקה מאפשרת לסטודנטים מצטיינים הנמצאים לקראת סיום הלימודים לתואר ראשון ללמוד במקביל קורסים מהתואר השני. 

 

למאמרים נוספים בנושא לימודי תואר שני:

תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקהתואר שני בהנדסת תוכנה • תואר שני בהנדסה ירוקה

התואר המוענק

התואר המוענק

תואר שני .M.Sc

שכר לימוד

שכר לימוד

אוניברסיטאי

איפה לומדים

איפה לומדים

באר שבע
אשדוד

משך הלימודים

משך הלימודים

שנתיים

תחילת הלימודים

תחילת הלימודים

חורף
אביב

מלגות

מלגות

תנאי קבלה

תנאי קבלה

  • ממוצע ציונים לתואר ראשון 80 לפחות
תוכניות לימוד

תוכניות לימוד